Ana Sayfa
İletişim
S.S.S.
Detaylı Arama
Hakkımızda
Forum
Nasıl Alışveriş Yapabilirim
Telefonla Sipariş
0 ürün

Sepetim
DANTEL VE ELİŞİ ÜRÜNLER
EV TEKSTİLİ
MAKİNA DANTELİ
PİKOCULARA ÖZEL
Bilgi Sayfalari
Haberler
Döviz Bilgileri
Anket
Sizce hangi ürün pahalı.
Yorumlar
İĞNE OYASI VİTRİN TAKIMI
Dantelci TV

PULLU NAKIŞLI SECCADE SETİ
 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Dantelci.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır. Dantelci.com  kendi ürettiği elişi ürünler hariç, tedarikçi firmalardan temin edilen ürünlerin tümü için stok tutmamaktadır.

Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan temin edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 1 ila 3 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir.Aynı şekilde kendi imalatımız olan elişi ürünlerin imalatında'da nadirende olsa gecikmeler yaşanabilmektedir.Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve arzu ederseniz siparişiniz iptal edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde antlaşmalı olduğumuz Aras Kargo , Mng Kargo ve UPS Kargo firmaları tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. Yurt dışı siparişler anlaşmalı kargomuz UPS Kargo tarafından teslim edilmektedir...

Dantelci.com 'dan yapılan alışverişlerde 100 TL ve üzeri alışverişler hariç kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, sabit 10 TL'dir. Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücreti ödemenize yansıyacaktır. Dantelci.com ürün portföyünde bulunan yüzlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda Dantelci.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

 

 
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
E-Bülten Üyeliği

Çok Satanlar
1. 
DANTEL ÇEYİZ SETİ
650.00 TL
2. 
APLİKE NAKIŞLI KANAVİÇE PİKE TAK.
190.00 TL
3. 
PULLU NAKIŞLI SECCADE SETİ
65.00 TL
4. 
DANTEL HAVLU-BOHÇA-SECCADE TAK
80.00 TL
5. 
GÜL NAKIŞLI DANTEL PİKE TAKIMI
310.00 TL
Yeni Eklenenler
1. 
DANTEL PİKE TAKIMI - PULLU PAPATYA
350.00 TL
2. 
YEMEKTEYİZ SETİ
35.00 TL
3. 
yatak örtüsü gül
270.00 TL
4. 
yatak örtüsü
290.00 TL
5. 
yatak örtüsü çisem
260.00 TL

Firma rehberi