Ana Sayfa
letiim
S.S.S.
Detayl Arama
Hakkmzda
Forum
Nasl Alveri Yapabilirim
Telefonla Sipari
0 ürün

Sepetim
DANTEL VE EL RNLER
EV TEKSTL
MAKNA DANTEL
PKOCULARA ZEL
Bilgi Sayfalari
Haberler
Döviz Bilgileri
Anket
Sizce hangi rn pahal.
Yorumlar
NE OYASI VTRN TAKIMI
Dantelci TV

PULLU NAKILI SECCADE SET

Dantelci.com ye ve mterilerinin e-posta adreslerini ve dier kiisel bilgileri hibir isim altnda, hibir nedenle ve hibir muhatap nezdinde aklamaz, satmaz, paylamaz ve ktye kullanmaz.


Dantelci.com, gvenliiniz iin kredi kart bilgilerinizi hibir ekilde saklamaz ve dolaysyla bu tr bilgileri yelik bilgileri erevesinde sormaz, istemez. Alveri esnasnda Dantelci.com alanlar dahil hi kimse Kredi Kart bilgilerinizi gremez, Kredi Kart bilgileriniz ilgili Bankalara en yksek gvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir.

Sitemizde alveri sepetinizin takibi ve ayn reklamlarn ard arda grlmesinin engellenmesi iin IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanlmaktadr. Cookie'lerden size ilgi alanlarnz dorultusunda ierik sunulmas ve tekrar tekrar ifre girmemeniz iin ifrenizin saklanmas gibi konularda yararlanlmaktadr.

ye ve ziyaretilerin site ile ilgili tarafmza ulatrdklar her trl istek, neri ve sorular ieren bilgiler site performansn lmek asndan saklanmaktadr. Bu bilgiler kiilerin kendilerine yant vermek dnda herhangi bir ama iin kullanlamaz

Dantelci.com yaynlanan hibir yaz veya grafik nc kiiler tarafndan izinsiz kullanlamaz. Bu sitede yer alan ierik materyali ya da fonksiyonalite, baka mecralarda yaynlanamaz, Dantelci.com  izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Dantelci.com sizlerin istekleri dorultusunda hazrlanan forum sitesinden hi bir ekilde sorumlu tutulamaz.

   

 

Üye Giriþi
Kullanc Ad :
ifre :
E-Bülten Üyeliði

Çok Satanlar
1.
DANTEL EYZ SET
650.00 TL
2.
APLKE NAKILI KANAVE PKE TAK.
190.00 TL
3.
PULLU NAKILI SECCADE SET
65.00 TL
4.
DANTEL HAVLU-BOHA-SECCADE TAK
80.00 TL
5.
GL NAKILI DANTEL PKE TAKIMI
310.00 TL
Yeni Eklenenler
1.
DANTEL PKE TAKIMI - PULLU PAPATYA
350.00 TL
2.
YEMEKTEYZ SET
35.00 TL
3.
yatak rts gl
270.00 TL
4.
yatak rts
290.00 TL
5.
yatak rts isem
260.00 TL


çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı çeyiz sandığı
amp cdn kurulumu amp cdn kurulumu amp cdn kurulumu amp cdn kurulumu amp cdn kurulumu amp cdn kurulumu